نرم افزار هتلداری رایا
PMS

ایجاد رابط بین سطوح مختلف نرم‌افزار هتلداری باعث تسریع در خدمات و شفاف‌سازی اطلاعات و در نتیجه تصمیم‌گیری بهتر می‌شود. از این‌رو با ایجاد رابط کاربری میان ماژول‌های مختلف تلاش شده است تا همگام با رشد تجارت جهانی از روش‌های مدرن ارتباطات در گسترش و ارتقاء کسب و کار شما استفاده نماییم.

نرم افزار مدیریت وب سایت سپهر
CMS

CMS یا سیستم مدیریت محتوا تحولی شگرف در زمینه طراحی و مدیریت وب سایت های اینترنتی به شمار می آید. امروزه توقع بینندگان سایت های وب بسیار بالا رفته و دیگر مرور وب سایت هایی با صفحات ثابت و راکد هیجانی در آنها ایجاد نمی کند. امروز کاربران به دنبال سایت هایی می گردند که بتوانند به نوعی در گوشه ای از آن سهمی داشته باشند و ارائه محتوی، مطالب و اطلاعات جدید در هر بار رجوع کاربران به وب سایت ، می تواند آنها را پایبند سایت نماید.

نرم افزار تلویزیونی رسام
IPTV

چندین سال است که تلویزیون سنتی به دلیل تغییر روند جهانی و توسعه فن آوری رو به زوال است. در دسترس بودن گسترده اینترنت همه چیز از جمله تلویزیون را دستخوش تغییرات قرار داده است. امروزه به لطف وجود تلویزیون اینترنتی آی پی تی وی iptv، می توان برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کرد. با توجه به اینکه راحتی در جهان امروز نیاز شماره یک مصرف کننده است، ای پی تی وی به دلیل تجربه کاربری برتر خود، بازار را به سرعت تسخیر کرده است.

نرم افزار خدمات گردشگری اطلس
CRS

سیستم خرید بلیت هواپیما ، قطار ، تور و هتل

شرکت تحلیلگران سپهر سیستم رایا با داشتن کادری مجرب و متخصص همواره در جهت رفع نیاز صنعت هواپیمایی و گردشگری تلاش می کند . این شرکت با توجه به مشکلات موجود در این صنعت اقدام به تولید نرم افزار اطلس نموده است ، نرم افزار اطلس یک سیستم خرید و استرداد اینترنتی بلیت هواپیما ، قطار ، تور و هتل می باشد .

نرم افزار مدیریت ایرلاین فراز

در دنیای پیشرفته و مدرن امروز یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌های سفر به نقاط مختلف دنیا، بهره بردن از هواپیما است. امروزه با گسترش تکنولوژی، اکثر سفرها با مسافت‌های طولانی و یا کوتاه بین شهرها به صورت هوایی انجام می‌شود و از این رو همه روزه مسافران زیادی به دنبال خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما هستند.

نرم افزار مدیریت و پشتیبانی مهام

مشتریان مهم‌ترین بخش کسب‌و‌کار شما هستند. نرم‌افزار مدیریت خدمات مشتریان کسب‌و کارها را قادر می‌سازد تا تقاضای مشتریان را پیگیری کند و پرسش‌ها یا مشکلات مشتریان را ار طریق ابزارهای طراحی شده گوناگون به نحوی کارامد و تأثیرگذار حل کنند. زمانی که یک کسب‌و‌کار به طور صحیح و سریع بتواند پرسش‌های مشتریان را بررسی کند یک تجربه مشتری رضایت بخش فراهم می‌سازد و در زمان و هزینه صرفه‌جویی می کند. در این عصر مشتری مدرن آسایش و راحتی نقش مهمی را در رضایت مشتری بازی می کند و در نتیجه به مزایای کلی نرم‌افزار خدمات مشتریان نیاز خواهیم داشت.

نرم افزار مدیریت برج ویرا

نرم افزار مدیریت برج و پرداخت شارژ ویرا به منظور سهولت و شفافیت در مدیریت ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری پیاده سازی شده است .با ویرا مدیر ساختمان می تواند هر ماه شارژ واحدهای ساختمان خود را به سادگی محاسبه نموده و در همان لحظه به تمامی ساکنین اطلاع رسانی نمایند. از طرفی ساکنین ساختمان بطور کاملا شفاف در جریان امور و هزینه های ساختمان خواهند بود و از هر مکانی و بوسیله درگاه پرداخت اینترنتی می توانند سهم شارژ خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند.

نرم افزار رزرواسیون آنلاین هتل رایا وب

ایجاد رابط بین سطوح مختلف نرم‌افزار هتلداری باعث تسریع در خدمات و شفاف‌سازی اطلاعات و در نتیجه تصمیم‌گیری بهتر می‌شود. از این‌رو با ایجاد رابط کاربری میان ماژول‌های مختلف تلاش شده است تا همگام با رشد تجارت جهانی از روش‌های مدرن ارتباطات در گسترش و ارتقاء کسب و کار شما استفاده نماییم.