اخبار

تلاش متا برای جلب اعتماد کاربران با به‌روزرسانی سیاست‌های حریم خصوصی بی‌ثمر بوده است

متا با اعمال تغییراتی در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود اعلام کرده است داده‌های کاربران را به روش‌های جدید جمع‌آوری نمی‌کند، اما این موضوع چه معنایی دارد؟

تعداد کاربران دیجیتون به ۴ میلیون نفر رسید

دیجیتون، پلتفرم سرگرمی و آموزش کودک و نوجوان در اولین گزارش سالانه خود اعلام کرد در سال گذشته ۴ میلیون و ۴۳۵ تعداد کاربر ثبت‌نام‌شده داشته است.

سامسونگ شدت تاخوردگی نمایشگر گلکسی زد فولد ۴ را کاهش می‌دهد

نسل جدید فناوری Super Ultra Thin Glass در گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ مقاومت دربرابر خط‌وخش را نیز افزایش می‌دهد.

گوگل قابلیت نظارت بر کیفیت خواب و تنفس افراد را به دستگاه‌های اندرویدی اضافه می‌کند

براساس گزارشی جدید، به‌نظر می‌رسد گوگل درحال آماده‌سازی قابلیت جدیدی برای دستگاه‌های اندرویدی است که می‌تواند بر کیفیت خواب و تنفس افراد هنگام خواب نظارت کند.

محصولات


نرم افزار هتلداری رایا
PMS

ایجاد رابط بین سطوح مختلف نرم‌افزار هتلداری باعث تسریع در خدمات و شفاف‌سازی اطلاعات و در نتیجه تصمیم‌گیری بهتر می‌شود. از این‌رو با ایجاد رابط کاربری میان ماژول‌های مختلف تلاش شده است تا همگام با رشد تجارت جهانی از روش‌های مدرن ارتباطات در گسترش و ارتقاء کسب و کار شما استفاده نماییم.

ادامه مطلب

نرم افزار آنلاین فروش خدمات گردشگری اطلس
CRS

سیستم خرید بلیت هواپیما ، قطار ، تور و هتل

شرکت تحلیلگران سپهر سیستم رایا با داشتن کادری مجرب و متخصص همواره در جهت رفع نیاز صنعت هواپیمایی و گردشگری تلاش می کند . این شرکت با توجه به مشکلات موجود در این صنعت اقدام به تولید نرم افزار اطلس نموده است ، نرم افزار اطلس یک سیستم خرید و استرداد اینترنتی بلیت هواپیما ، قطار ، تور و هتل می باشد .

ادامه مطلب